Kapat

Bu Yaz Eviniz Şenlensin!

<h1>Bu Yaz Eviniz Şenlensin!</h1>

Bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde herkes bu güzel mevsimin tadını çıkarıyor. Havaların ısınmasıyla birlikte, pozitif enerjinin tüm yaşam alanlarına yansıdığını da söylemek mümkün. Elbette ki bu enerjiyi evlere taşımak, daha neşeli, daha enerjik bir yaz anlamına geliyor. Gelin şimdi ufak değişikliklerle evinizi yaza hazırlamanın püf noktalarını hep birlikte inceleyelim.

Ucuz Ve Keyifli Bir Değişim

Evde biraz değişiklik yapmak istiyorsunuz, fakat buna fazla bütçe ayırmak istemiyorsunuz. O halde market of realty sayfasının sizin için hazırladığı önerileri sakın kaçırmayın! Öncelikle koltuk takımlarından başlayalım. Yenisi pahalı diyorsanız, yüzlerini değiştirebilirsiniz. Buna da taraftar değilseniz minik bir dokunuşa ne dersiniz? Rengarenk yastıklarla hayatı renklendirin! Hem ucuz hem de eğlenceli fikirler asla bitmez.


Yıkın Duvarları!

Kim demiş duvar dediğin kum beji ya da çakıl taşı rengi olur diye? Siz hayal gücünüzü de işin içine katarak yıkın duvarları! Yıkın dediysek tabi ki mecazi anlamda J Turuncu, sarı gibi sıcacık renklerle evinize yepyeni bir tarz kazandırabilirsiniz. Üstelik maliyeti de az. Tek problem koltuklarınızla kontras sağlaması. E siz de bunu başarırsınız zaten! Yardımcınız market of realty sayfasından son bir ipucu: Mavi ile boyadığınız duvarlarınız krem, kahve, beyaz gibi birçok soft renkle harika bir uyum yaratır ve size deniz kenarındaymışsınız gibi hissettirir.

    

Koltuk Minderlerini Kendiniz Tasarlayın

Yazın evin en cıvıl cıvıl köşesi elbette ki balkon, teras ya da bahçe gibi açık mekanlardır. Bu bölgelere sihirli dokunuşlarınızla müthiş bir enerji katabilirsiniz. İşe plastik sandalyelerinizden başlayın. Eski penye kumaşlarınızı küçük kareler halinde kesin. İçine pamuk doldurup top şeklinde dikin. Tüm topları birleştirin. İşte size rengarenk bir minder. Hem de bedavadan biraz pahalı J Üstelik çocuklarınız market of realty sayfasının bu önerisine bayılacak!

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir