Kapat

Kuveyt ve Türkiye Arasında Emlak Sektörünü Sevindiren Anlaşma

<h1>Kuveyt ve Türkiye Arasında Emlak Sektörünü Sevindiren Anlaşma</h1>

Orta Doğu’nun en güçlü devletleri denildiğinde akla ilk gelenlerden biri olan Kuveyt ile Türkiye arasında milyar dolarlık iş anlaşmaları olduğu açıklandı.

Ankara'da Kuveyt Resepsiyonu

Kuveyt’in Ankara Büyükelçisi Gassan Yusuf Abdulbari ez-Zevavi geçtiğimiz günlerde bir resepsiyon düzenledi. Bu resepsiyonda Kuveyt’in 58. Milli Günü ve 28. Kurtuluş Günü kutlandı. Anadolu Haber Ajansı’nın yapmış olduğu habere göre Kuveyt ile Türkiye arasında emlak pazarı açısından önemli iş birlikleri hızla devam ediyor.

Kuveyt özellikle son 2,5 yıldır hızlı adımlarla Türkiye’de birçok yatırıma imza atmış durumda. 1960’lı yıllardan başlayan ve son dönemde artarak devam eden emlak satışlarının ve iş anlaşmalarının mali değeri milyar dolarla ifade edilecek düzeye geldi. Bu noktada büyükelçi Gassan Yusuf Abdulbari ez-Zevavi; Türkiye’den yatırımları hızlandıracak değişiklikleri ve yenilikleri beklediklerini belirtti.

Emlak Sektörü Yeniden Hız Kazanacak

Yapılan yatırımlar daha çok büyük inşaat projeleri alanında.Bu sayede Türkiye’de önemli ölçüde işsize iş olanağı sağlandığı gibi, kazanç açısından da yüksek katma değer sağlanabiliyor.

Kuveyt’li yatırımcıların Türkiye’den en büyük beklentisi ise farklı fırsatları tek tek değerlendirmek ve ayrı ayrı gezerek, başka kurumlarla muhatap olmak yerine, herşeyin tek bir merkezden idare edildiği bir sisteme dahil olmak. Bu şekilde süreci hızlandırmak ve daha kaliteli hizmet vermek mümkün.

Yabancı yatırımcının büyük ilgi duyduğu Türkiye; emlak sektöründe bir duraklama dönemi yaşıyor olsa da, kısa sürede artan bir üretim ve satış ivmesiyle tekrar ayağa kalkacağı kesin. Arap emlak sitesi Market Of Realty üyeleri, bu süreci en iyi atlatacak ve gayrimenkullerini hızlı ve değerinde satabilecek imkana sahipler.Siz de bu aileye dahil olmak ve gayrimenkulünüzü en doğru şekilde değerlendirmek istiyorsanız www.marketofrealty.com emlak portalını mutlaka ziyaret edin.

 

 

 

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir